вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 130
home Познати

Лепа Брена без грам шминка и филтери! Испливаа необработени фотографии, еве како пејачката навистина изгледа (ФОТО)

Лепа Брена без грам шминка и филтери! Испливаа необработени фотографии, еве како пејачката навистина изгледа (ФОТО)

Фолк ѕвездата Лепа Брена викендот го поминува на Јадранското море уживајќи во Ровинљ од каде што се огласи со неколку нови фотографии.

Имено, Брена на Инстаграм сподели фотографии на кои може да се види како ужива, а многумина забележија дека пејачката всушност позира без шминка и филтери. Таа ги воодушеви сите со својот изглед, па доби бројни комплименти со оглед на тоа дека има 60 години, а фановите и порачаа дека делука како да не старее.

Инаку, Брена во текот на целото лето патуваше со својот сопруг, Боба Живојиновиќ но повторно реши да отпатува па со себе ја зема сестра и и пријателките во посета на Хрватска.

Коронавирус