среда, 30. септември 2020. Вести денес: 117
home Познати

Леонардо Дикаприо фатен со неговата 23 години помлада девојка- сексапилната манекенка едвај го скри задникот во прекраткото фустанче

Леонардо Дикаприо фатен со неговата 23 години помлада девојка- сексапилната манекенка едвај го скри задникот во прекраткото фустанче

Фотографиите од Леонардо Дикаприо (44) и неговата девојка Камила Монро (21) го заобиколија светот за само неколку секунди.

Имено на фотографиите 23 години помладата негова девојка го покажа задникот во прекраткото фустанче со гол грб додека биле на една забава.

Парот е заедно неколку месеци, а според зборувањата тие наскоро ќе застанат на лудиот камен.

Најнови вести

Коронавирус