понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 163
home Познати

Лекарите се бореа за неговиот живот, а за Божиќ замина дома: Кога ќе ја видите дневната соба на Синан Сакиќ ќе ви се слоши (ФОТО)

Познатиот српски пејач откако заврши во болница по неколку месеци излезе и за Божиќ замина дома.
Лекарите се бореа за неговиот живот, а за Божиќ замина дома: Кога ќе ја видите дневната соба на Синан Сакиќ ќе ви се слоши (ФОТО)

Откако Синан Сакиќ поради проблеми со црниот дроб заврши во болница и лекарите се бореа за неговиот живот конечно за Божиќ објави убави вести.

Имено тој објави фотографија од раскошниот дом заедно со своите пријатели.

-Драги пријатели Сакиќ е добро и е во домашна атмосфера. Денес тој времето го помина со пријателите од Русија кои не посетија, напиша на својот профил сопругата на пејачот.

Коронавирус