среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 60
home Познати

Лејла од турската серија „Романтичарот“ покажа како изгледа во костим за капење (ФОТО)

Лејла од турската серија „Романтичарот“ покажа како изгледа во костим за капење (ФОТО)

Ознур Серчелер е 33-годишна турска актерка која љубителите на турските серии ја гледаат во улогата на Лејла во романтичната коедија „Романтичарот“.

Таа ја глуми сестрата на главната протагонистка во серијата, Санем или актерката Демет Оздемир.

Убавата Ознур е активен корисник на социјалните мрежи, а таму може да се погледнат доста нејзини фотографии, а од поновите може да се види и дека во костим за капење изгледа „бомбастично“.

 

View this post on Instagram

 

☀️

A post shared by oznurserceler (@oznurserceler) on

 

View this post on Instagram

 

Yaz mevsimi en sevdiğim ☀️💙

A post shared by oznurserceler (@oznurserceler) on

Коронавирус