понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 16
home Познати

Лејди Гага во танга се шеташе на тераса: Папараците имаа што да „фатат“ (ФОТО)

Лејди Гага во танга се шеташе на тераса: Папараците имаа што да „фатат“ (ФОТО)

Пејачката Лејди Гага моментално ужива во Мајами, каде во саботата вечерта настапи на Супербол, еден од најзначајните спортски настани во Америка.

Сепак, таа фановите не ги воодушеви само со феноменалниот настап, туку и со совршената форма на која би подзавидиле многумина.

Имено, папараците ја фотографирале Гага на терсата од еден хотел на Флорида и тоа по долна облека.

Фото: Профимедиа

Коронавирус