петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 8
home Познати

Легна на подот и ги рашири нозете- лото Маријана завзема жешка поза (ФОТО)

Легна на подот и ги рашири нозете- лото Маријана завзема жешка поза (ФОТО)

Македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојковска често објавува фотографии на Инстаграм, а многу од нив се направени за потреби на некој производ кој Маријана го рекламира.

Но како и да е таа секогаш се труди на оригинален начин да го привлече вниманието на купувачите и на своите фанови, па така и овојпат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Имено Маријана објави фотографијана која таа е во полу лежечка состојба, огледало во студио, а ногата ја крена високо и покажа колку е еластична.

Следеа еден куп коментари и повеќе од 1700 лајкови за само еден час.

Коронавирус