сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Легендарниот кошаркар на НБА се занесе со сопругата и стана хит на интернет: „Вака изгледа ерекција на среќно оженет маж“ (ФОТО)

Легендарниот кошаркар на НБА се занесе со сопругата и стана хит на интернет: „Вака изгледа ерекција на среќно оженет маж“ (ФОТО)

НБА ѕвездата Стеф Кари ужива на одмор со сопругата Ајша. На фотографијата која ја објави се гледа како ја држи во раце.

„Одмор со мојата една и единствена“, напишал под фотографијата.

Ајша имала една замерка на фотографијата. „Можеше барем да ставил филтер на ова. Сеедно те сакам“, му порачала таа.

 

View this post on Instagram

 

Vacation vibes with my one and only ? like dat!

A post shared by Wardell Curry (@stephencurry30) on

Имало и такви кои од панорамскиот поглед и заљубениот пар ги одвлекол “деталот“ од неговите панталони.

„Ерекција на среќно оженет“, искоментирал хип-хоп музичарот Енди.

„Ох, трета нога“, коментирале други. Имало и такви кои ја вмешале и религијата.

„Мислев дека има малку повеќе стил од ова. И тој е некој христијанин“, искоментирал еден негов незадоволен следач.

Најнови вести

Коронавирус