петок, 18. септември 2020. Вести денес: 75
home Познати

Легендарната српска пејачка го промени изгледот- фановите уплашени од овој детаљ запрашаа дали се е во ред со нејзиното здравје (ФОТО)

Легендарната српска пејачка го промени изгледот- фановите уплашени од овој детаљ запрашаа дали се е во ред со нејзиното здравје (ФОТО)

Легендарната пејачка Весна Змијанац се одлучи за нова промена на себе, а со тоа многумина нејзини фанови останаа запрепастени.

Имено пејачката се одлучила да стави перика на себе со должина пократка од својата природна коса додека има и шишки на себе со исто така друга должина.

 

View this post on Instagram

 

RTS Snimanje novogodisnjeg programa❤️

A post shared by Vesna Zmijanac (@vesna_zmijanac_official) on

Позитивните коментари само се нижеа под нејзините фотографии, но има и такви кои се уплашија за нејзиното здравје пишувајќи дали се е во ред со пејачката бидејќи носи перика.

 

View this post on Instagram

 

Spremna!!! Frizura za 5min zahvaljujuci @kokonadogradnjakose ?? Makeup: @anacocoana

A post shared by Vesna Zmijanac (@vesna_zmijanac_official) on

Инаку многумина на прв поглед не ја препознаа Змијанац, но самите проценете дали оваа нејзина трансформација и стои или не.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Vesna Zmijanac (@vesna_zmijanac_official) on

Коронавирус