сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 48
home Познати

Лазиќ сподели неочекувана фотографија ден откако го запалија гробот на татко му – коментар му остави и Марина Гагиќ која го остави

Лазиќ сподели неочекувана фотографија ден откако го запалија гробот на татко му – коментар му остави и Марина Гагиќ која го остави

Марина Гагиќ и Дарко Лазиќ ги затоплија односите две недели откако таа замина од нивниот семеен дом, пренесуваат српските медиуми.

А, две недели подоцна доказ дека ги затоплиле односите е еден детаљ на социјалните мрежи.

Имено Лазиќ на својот профил објави фотографија на која е насмеан и среќен, а под истата доби и неочекуван коментар од свршеницата Гагиќ.

-Најубава слика до сега, напишаа таа.

Коронавирус