сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Лапсус! – Познати кои си ја уништија кариерата со еден настап!(ВИДЕО)

Лапсус! – Познати кои си ја уништија кариерата со еден настап!(ВИДЕО)

Иако се познати и следени и имаат милиони да извадат од банкоматот, сепак не секој од нив ужива во славата.

Доволна е една грешка за да се уништи цела кариера. Се сеќавате ли на Роберт Тик и неговиот неверојатен настап со Мајли Сајрус на „Музичките Видео Награди“ на МТВ. За оваа ситуација може да се претпостави дека му беше доста неверојатно, бидеќи Мајли беше под дејство на многу дроги (познато кога запали џоинт на сцена, кога примала награда) започна да игра со него на провокативен начин.

Потсете те се со ова ВИДЕО

Коронавирус