вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 165
home Познати

Квалитетно се почести: Еве на што Сандра Африка искеширала 150 илјади евра

Квалитетно се почести: Еве на што Сандра Африка искеширала 150 илјади евра

Пејачката Сандра Африка купила куќа покрај Сава, во која има неколку соби, базен и кошаркарско игралиште, пренесуваат српските таблоиди.

Згодната пејачка го забележала овој имот пред неколку месеци, а неодамна и го капарисала. Сега таа го поминува слободното време таму, а наводно снимала и спот.

Покрај куќата, таа купила и чамец и скутер, така што ќе може да ужива на Сава. Сандра веќе има јахта во Црна Гора, но бидејќи не може да ја премине границата, таа се помири со фактот дека годинава нема ништо од морето “, изјави извор близок до пејачката.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

„Сандра и нејзиното поранешно момче Микиша исто така инвестираат во изградба на зграда во Шабац, која ќе има 13 станови. Тие честопати одат таму и ги надгледуваат работите“, открива истиот извор.

Најнови вести

Коронавирус