петок, 19. јули 2019. Вести денес: 12
home Познати

Купете си карта за на Маракана: Меѓу навивачите на Наполи пристигнува и најзгодната Италијанка која обожува да се слика гола (ФОТО)

Купете си карта за на Маракана: Меѓу навивачите на Наполи пристигнува и најзгодната Италијанка која обожува да се слика гола (ФОТО)

Црвена Ѕвезда на 28 ноември ќе му гостува на Наполи во петтото коло во Лигата на шампионите, а на југот од Италија најверојатно ќе биде и најсексапилната навивачка Марика Фрускио.

Станува збор за една од најпознатите навивачки на Наполи која често е во центарот на вниманието поради голите фотографии кои ги прикачува на социјалните мрежи.

Dalle 18 in diretta…. 7 GOLD …#calciospettacolo

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

Инаку Наполи ќе и гостува на Црвена Ѕвезда на 18 септември, а засега не се знае дали и Марика ќе пали и жари на Маракана.

Me ne vado in palestra …..dopo un mese … Domani lo so!!! Da rottamare🤕🤕😔

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

До тогаш погледнете ги нејзините фотографии:

In giardino.. ultimi gg oziando….

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on