петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 41
home Познати

КУЌАТА НА ЗДРАВКО ЧОЛИЌ ВЕ ОСТАВА БЕЗ ЗДИВ: Погледнете како изгледа вилата на пејачот (ФОТО)

КУЌАТА НА ЗДРАВКО ЧОЛИЌ ВЕ ОСТАВА БЕЗ ЗДИВ: Погледнете како изгледа вилата на пејачот (ФОТО)

Пејачот Здравко Чолиќ се труди својот приватен живот да го држи подалеку од очите на јавноста и досега успеал во тоа, но се чини дека неговата ќерка Уна не може да одолее на одредени работи.

Имено, неодамна се шпекулираше дека Чола и забранил на својата ќерка да објавува фотографии од семејната вила, но и покрај сето тоа, Уна често на социјалните мрежи споделува фотографии од дома со своите следбеници.

Вилата на семејството Чолиќ се наоѓа на Кошутњак и во неа живее Здравко со сопругата Александра и двете ќерки Уна и Лара. Куќата е опкружена со зеленило, а безбедносните мерки се на високо ниво.

Уна Чолиќ на своите фотографии ја покажа и внатрешноста на вилата, но и покрај сето тоа, на многу обожаватели сепак им се допаѓа пространиот двор во кој има огромен базен во кој многумина би сакале да се разладат во лето.

Коронавирус