понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 16
home Познати

Кучето на актерката Џенифер Лоренс изврши нужда среде улица, а нејзината реакција не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Кучето на актерката Џенифер Лоренс изврши нужда среде улица, а нејзината реакција не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Џенифер Лоренс важи за една од најубавите холивудски актерки, а нејзината убавина речиси и да се поклопува со нејзиниот темпераментен карактер.

А доказ дека нејзиниот темперамент е за поздрав е тоа што актерката ги воодушеви сите свои фанови со својата постапка.

Имено таа додека се шеташе со своето куче тоа ненадејно изврши голема нужда среде улица, а таа како и сите совесни жители на Њујорк  зема кеса и го собра сметот на кучето, а папараците имаа полни раце работа и ја отпоздравија актерката, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус