сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 46
home Познати

Крвнички претепана српската старлета – тврди дека не е единствена која го извлекла подебелиот крај од неговите раце (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

Крвнички претепана српската старлета – тврди дека не е единствена која го извлекла подебелиот крај од неговите раце (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

Најдобрата пријателка на српската старлета Тијана Ајфон, старлетата Сара Плавшиќ (19) е претепана од своето момче, пренесуваат српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic)

Српските медиуми пренесуваат дека таа била крвнички претепана од момчето со кое била во врска пет месеци.

Инцидентот се случил во саботата откако се вратиле од кафеана, па настанала тепачката од која го извлекла подебелиот крај со повреди на главата и телото.

Според зборовите на старлетата насилникот кое е нејзино момче било задржано во полициска станица само 48 часа. Таа открива и дека не е само таа жртва на неговите раце, туку и многу претходни девојки го преживувале истото.

Коронавирус