понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 33
home Познати

„Крушата под круша паѓа“ – познатата водителка ја покажа нејзината мајка, двете се вистински убавици (ФОТО)

„Крушата под круша паѓа“ – познатата водителка ја покажа нејзината мајка, двете се вистински убавици (ФОТО)

Водителката Деа Ѓурѓевиќ секогаш потенцира дека нејзината мајка е нејзина најголема поддршка во животот, за сè што прави и одлучува.

Деа не ја пропушта можноста да сподели колку е убава нејзината мајка и нема сомнеж дека убавината ја наследила од неа.

Многумина коментираат дека тие две изгледаат како сестри, а ова е доказ за тоа.

„Мојата мајка! Те сакам“ – напишала Деа во објава со нејзината мајка.

Најнови вести

Коронавирус