четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 197
home Познати

„Кризна состојба“ во домот на Северина, Игор бесен поради најновите голи фотографии кои протекоа од неа

„Кризна состојба“ во домот на Северина, Игор бесен поради најновите голи фотографии кои протекоа од неа

Северина Којиќ повторно се најде во центарот на вниманието откако деновие во медиумите беа објавени нови фотографии на кои таа е гола. Разголената Северина се фотографирала со помош на селфи стап, а фотографиите многу брзо се проширија во јавноста.

Како што пренесува „24сата.хр“, во нејзиниот дом, откако фотографиите излегоа во јавноста е „кризна состојба“, а тие наведуваат дека Игор Којиќ, сопругот на Северина тој ден излетал од станот „бесен како рис“, а се вратил во домот дури по неколку часа подоцна откако фотографиите протекле во јавноста.

Од друга страна, менаџерот на Северина, Томица, веднаш дошол во нејзиниот стан во Загреб и цело време бил со пејачката.

Фотографиите на кои пејачката е гола настанале, како што и самата Северина открила, во 2015 година.

Коронавирус