понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 155
home Познати

Криза во бракот: Огњен Амиџиќ откри детали од бракот со преубавата Македонката (ФОТО)

Криза во бракот: Огњен Амиџиќ откри детали од бракот со преубавата Македонката (ФОТО)

Во медиумите доста пати излегуваа информации дека бракот на манекенката Даниела Димитровска и водителот Огњен Амиџиќ е во криза, меѓутоа популарниот пар и покрај сите гласини опстанува.

Огњен се реши конечно да му застане на пат на ваквите гласини и пред камерите откри дека нивните расправии не се сериозни и тешки, туку дека потсетуваат на секојдневни ситни раправии како кај сите парови.

-Се расправаме на дневно ниво, но тоа не е ништо страшно. Тоа не се сериозни караници, тоа се разни глупости: „Зошто не си го направил ова кога ти реков?“ и слично… Тоа е тоа, откри Амиџиќ во емисијата Премиера.

Најнови вести

Коронавирус