сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Критичарите шокирани од Рита Ора: Мислеше дека е моден погодок, а ја оценија како катастрофа (ФОТО)

Критичарите шокирани од Рита Ора: Мислеше дека е моден погодок, а ја оценија како катастрофа (ФОТО)

Поп-ѕвездата Рита Ора повторно се најде на тапет кај модните критичари.

Овојпат облече фустан кој беше необично пресечен кај стомакот.

Пејачката избра и сандали со ист принт како фустанот.

Коронавирус