недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 65
home Познати

Кристина Мандарина стана непрепознатлива: „Што се случи со девојката од штандот?“ (ФОТО)

Кристина Мандарина стана непрепознатлива: „Што се случи со девојката од штандот?“ (ФОТО)

Следбениците на социјалната мрежа Инстаграм напишаа дека таа била уништена од операциите, но Кристина започнала да ги брише коментарите под објавите. Неодамна и пречеше кога ја споредуваа со Нивес Целзијус.

Најпознатата продавачка Кристина Мандарина (22) денес е непрепознатлива, а тоа го потврдија и нејзините нови фотографии на Инстаграм.

Таа позираше во портокалова тесна блуза, и иако нејзините бујни гради беа во преден план, сите гледаа во нејзиното лице кое е значително поразлично од порано.

Следбениците на социјалната мрежа се прашуваа што се случило со девојчето од штандот.

Исто така, тие напишаа дека е уништена од операции, но Кристина започна да брише коментари под објавите.

Неодамна и пречеше кога ја споредија со пејачката и писателка Нивес Целзијус (39) за која, судејќи според објавата, нема убаво мислење.

– Не ме споредувајте со луѓе кои живеат и се молат за секоја статија! Толку од мене! Кристина остро прокоментира.

ЕУРО 2020

Македонија