петок, 17. септември 2021. Вести денес: 4
home Познати

Кристина Арнаудова ограбена на Клиника: Крадецу, врати ми ги спомените

Кристина Арнаудова ограбена на Клиника: Крадецу, врати ми ги спомените

Пејачката Кристина Арнаудова вчера била ограбена додека нејзината баба ја сместувала во една од собите на Клиничкиот центар. Непријатниот момент го сподели со фановите на социјалните мрежи.

Коронавирус