сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 36
home Познати

Кристин Каменова – бугарската старлета со најголеми гради покажа колку е… млечна! (ФОТО )

Кристин Каменова – бугарската старлета со најголеми гради покажа колку е… млечна! (ФОТО )

Бугарската старлета Кристин Каменова, која важи за девојка со најголеми гради во Бугарија ги „разнесе“ социјалните мрежии со нејзината последна фотографија. На неа Бугарката ги покажа своите гигантски силиконски сифони во полн сјај.

Годинава, Каменова ја фризираше својата предница со нови  2000 кубици силикон, по 1000 кубика во секоја града. Подоцна, таа стигна до стомакот, каде што ја истетовира својата омилена тетоважа –  мандала.

На фотографијата на која Кристин е само по гаќички е седната со широко расчекорени нозе и исплазен јазик, како полека истура литар свежо тетрапак млеко, кое тече по нејзиното тело и се разлева меѓу нејзините силиконски бомби.

Фотографијата може да ја погледнете ТУКА

Коронавирус