петок, 20. мај 2022. Вести денес: 10
home Познати

Кристијан Голубовиќ по трет пат ќе стане татко: Неговата девојка е бремена, тој гордо ја сподели убавата вест (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ по трет пат ќе стане татко: Неговата девојка е бремена, тој гордо ја сподели убавата вест (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ и Кристина Спалевиќ ќе станат родители.

Кристијан Голубовиќ ја сподели радосната вест со своите следбеници на социјалните мрежи. Имено, по сомнежот дека неговата партнерка Кристина Спалевиќ е бремена и по лекарски преглед потврди дека ќе стане татко по трет пат.

– Роднини, пријатели, обожаватели, ќе станам татко по трет пат – ви ја бакнувам душата. А вие, непријатели и мразители ЈГ, напиша Голубовиќ.

Најнови вести

Коронавирус