среда, 29. март 2023. Вести денес: 143
home Познати

Кристијан Голубовиќ откри со колку жени спиел

Кристијан Голубовиќ откри со колку жени спиел

Некогашниот учесник во „Фарма“ и идниот учесник во „Задруга 4“, Кристијан Голубовиќ беше гост во емисијата „Магазин ин“ каде што зборуваше за својот љубовен живот.

Кристијан откри дали е точен трачот дека имал секс со околу 3 000 жени.

„Не, броев, не е џентлменски, но отприлика“, вели тој и додава дека не постои никоја од естрадата која не успеала да му одолее.

Сепак, тој не сакаше да открие за која пејачка станува збор, но вели дека многумина не можеле да одолеат на неговиот шарм, но многу одолеле на некои ситуации кои биле непријатни, па побегнале.

Голубовиќ вели дека за него бројката нема цена.

„Нема цена за да кажете дека некој е „мачор“, се срамам од тоа, кога ќе се сетам на некои врски и се прашувам што ми требаше“.

Кристијан истакна дека не бројел за да знае дали бил со 3 000 жени, но вели дека сите врски не му биле емотивни.

„Имаше оние со бакнување, само с*кс и с*екс без бакнувње“.

Најнови вести