недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 89
home Познати

„Кралицата на скандалите“ повторно поминува низ пекол – поп ѕвездата пред мозочен удар! (ФОТО)

„Кралицата на скандалите“ повторно поминува низ пекол – поп ѕвездата пред мозочен удар! (ФОТО)

Зборува за Бог, објавува видео каде што игра провокативно, поп-ѕвездата Бритни Спирс повторно ги загрижува фановите.

-Постојано објавуваш некои чудни работи, напишаа фановите.

„Кралицата на скандалите“ е мета на остри критики, а нејзините фанови не можат да поверуваат ниту па како да и помогнат.

Таа ги „згрози“ обожавателите на Инстаграм кога објави фотографија со каранфили и како го споменува Бог!

„Бог е во малите нешта и тоа е најважно“напиша Спирс.

 

View this post on Instagram

 

God is in the small stuff and it all matters ??? !!!!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Следбениците на Инстаграм мрежата се загрижија за нејзините нокти, бидејќи изгледале доста не-негувано. Луѓето се грижат и за нејзиното ментално здравје, откако во далечната 2007 година, кога јавно ја избричи главата.

 

View this post on Instagram

 

Psss can you imagine a world supply of designer clothes ????????☺️ !!!!!!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

ЕУРО 2020

Македонија