среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 37
home Познати

Крај на романсата: Милојко раскина со неговата 53 години помлада свршеница Милијана

Крај на романсата: Милојко раскина со неговата 53 години помлада свршеница Милијана

Милојко и Милјана за кој регионот дозна поради нивната љубов и покрај огромната разлика во години, иако најавуваа свадба, Милојко реши да ја прекине веридбата, односно да и ракине.

Имено тие неодамна влегоа во популарното српско шоу „Парови“ каде Милјана цело време флертува со еден од учесниците Александар Пожгај.

По хаосот кој се случи пред неколку дена, кога еден од учесниците и удри шлаканица на Милјана, Милојко реши да раскине со неа.

Најнови вести

Коронавирус