среда, 7. декември 2022. Вести денес: 43
home Познати

„Коски и кожа“: Ана Николиќ со најновата фотографија во бикини предизвика лавина од коментари

„Коски и кожа“: Ана Николиќ со најновата фотографија во бикини предизвика лавина од коментари

Пејачката Ана Никоолиќ моментално заедно со својата ќерка ужива на одмор во Турција од каде што редовно објавува фотографии.

Покрај тоа што редовно добива позитивни коментари за нејзиниот изглед, се најдоа и некои поединци кои и порачаа на пејачката дека премногу ослабела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Имено, Ана позираше покрај морето во бикини со животински принт, а многумина ги прокоментираа нејзините слаби нозе.

„Преслаба си, јади нешто“, „Коски и кожа“, „кралица најубава“ се само некои од коментарите.

Qatar 2022