понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 102
home Познати

Кошулата проѕирна и oткопчана – Цеца никогаш посензуална, погледнете (ФОТО)

Кошулата проѕирна и oткопчана – Цеца никогаш посензуална, погледнете (ФОТО)

Малиот Жељко, синот на Богдана и Вељко Ражнатовиќ, е на скоро секоја објава на Цеца, без разлика дали ужива да гледа видеа на телефон, да јаде или да спие.

Иако ваквите најави предизвикуваат голем број нежни реакции, вистинскиот ентузијазам кај близу милион следбеници на Ражнатовиќ се појави кога таа конечно, по долго време, ја објави својата фотографија – и тоа ваква!

Имено, пејачката позираше во бела, убава кошула, која исто така ја откопча, па затоа нејзината објава едноставно блескаше со ласкави коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Нашата најубава Цеки, Најдобра, Совршенство, Убавина, Најубава жена на сите времиња, Никогаш поубава, Кралице, се редеа пораките на оние што ја следат.

Најнови вести

Коронавирус