сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 47
home Познати

Кортни Кардашијан одговори на гласините за нејзината бременост! (ФОТО)

Кортни Кардашијан одговори на гласините за нејзината бременост! (ФОТО)
TODAY -- Pictured: Kourtney Kardashian on Thursday, February 7, 2019 -- (Photo by: Nathan Congleton/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images)

Неодамна започнаа гласини за тоа дека Кортни Кардашијан е повторно бремена, што би значело дека го очекува своето 4-то дете.

Иако не ги потврди, ниту демантираше овие гласини, таа одлучи да се огласи со фотографија. Всушност, објави фотографија на која носи минијатурно бикини, а со оглед на тоа дека нејзината фигура е совршена како и по обичај, делува дека нема да се очекува нов член на семејството наскоро.

 

View this post on Instagram

 

Evolve as you please.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Таа со поранешниот сопруг Скот Дисик веќе има 3 деца, Мејсон (10), Пенелопи (7) и Рејн (5). Дисик моментално ужива во врската со Софија Ричи, ќерката на легендарниот Лајонел Ричи, а исто така и Кортни ја обнови романсата со поранешното момче Јонуз Бенџамин (26).

ЕУРО 2020

Македонија