среда, 31. мај 2023. Вести денес: 103
Во живо

Трибина на тема „Политики за развој енергетскиот сектор“

home Познати

Кортни Кардашијан го соблече костимот за капење, а во преден план се најде нејзиниот гол задник (ФОТО)

Кортни Кардашијан го соблече костимот за капење, а во преден план се најде нејзиниот гол задник (ФОТО)

Сестрата на Ким Кардашијан, Кортни Кардашијан во моментов се наоѓа во Аризона каде времето го поминува позирајќи во сексапилни костими за капења.

ethereal

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Таа неодамна призна дека има 44 килограми, а облечена во провокативен костим за капење се одлучи на сите да им покаже каква секси линија има.

Стралетата откако објави фотографија во костим за капење, овој пат отиде чекор повеќе и се фотографираше потполно гола, а во прв план се најде нејзиниот гол задник, погледнете.