среда, 12. август 2020. Вести денес: 180
home Познати

Короната им диши во врат, но тие одат против законот- еве што прави Станија додека нејзината другарка Накова ја уапсија (ФОТО)

Короната им диши во врат, но тие одат против законот- еве што прави Станија додека нејзината другарка Накова ја уапсија (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ често сака да ги израдува фановите на својот Инстаграм профил, особено за време на карантинот кога секојдневно беше активна.

 

View this post on Instagram

 

Fly baby fly ✌🏻✈️ #stanija #stanijadobrojevic #bahamas #nassaubahamas #vacation #albanybahamas

A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Во нејзината најнова безобразна фотографија малкумина само не полудеа и не се препотија додека таа позира во костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

About last night 🤍 Hair @mandicgoran Makeup @makeupdespot Outfit @___ceger___

A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

на фотографијата се гледа како поради провокативното бикини дел од препоните и се надвор од него, како и брадавиците кои ги стегна во овој модел на бикинито.

 

View this post on Instagram

 

Be strong in who you are 🔥💣🔥

A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Инаку Станија денеска додека е во костим за капење, вчера нејзината другарка од Македонија исто така во костим за капење беше уапсена на базен во Гевгелија.

Имено Александра Накова наместо да седела во самоизолација откако се вратила од Србија каде додека беа затворени границите престојувала кај Станија се шетала на секаде, па и надвор од Скопје и во Гевгелија.

Коронавирус