вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 22
home Познати

Короната и го промени животот: Тамара Тодевска никогаш не била послаба, резултатот го покажа „стегната“ од глава до пети (ФОТО)

Короната и го промени животот: Тамара Тодевска никогаш не била послаба, резултатот го покажа „стегната“ од глава до пети (ФОТО)

Поради пандемијата коронавирус и ограниченото работење на угостителските објекти, но и забраните за било какви прослави, многу од нашите пејчи останаа без музички ангажман.

Тоа ја натера пејачката Тамара Тодевска да се посвети целосно на својот изглед и да вежба.

Тамара Тодевска активно се препушти на намалувањето на вишокот килограми во постпородилниот период.

Пејачката сега го покажа резултатот.

Стегната во тесна облека Тамара покажа дека телото го довела до совршенство:

Коронавирус