сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Копија на својата мајка: Ќерката на Неда Украден не е пејачка, но заработува колку нејзината мајка – еве со што се занимава и како изгледа

Копија на својата мајка: Ќерката на Неда Украден не е пејачка, но заработува колку нејзината мајка – еве со што се занимава и како изгледа

Пејачката Неда Украден најмногу време во последниот период поминува со семејството, особено со својата ќерка и внуците.

Нејзината ќерка иако не е јавна личност често медиумите се интересираат за неа.

Станува збор за Јелена Миновиќ која има три деца, близнаците Александра и Неда и синот Душан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80)

Исто така Јелена е успешна и на професионален план со оглед дека е директорка на маркетинг агенција и има сопствен салон за убавина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80)

Фановите инаку кога пејачката ќе објави фотографија со нејзината ќерка често ги споредуваат и коментираат дека се копија една на друга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80)

Коронавирус