вторник, 21. март 2023. Вести денес: 30
home Познати

Копија на пејачката: Неда Украден се соблече во бикини, но кога ќе ја видите нејзината ќерка во костим за капење ќе занемете (ФОТО)

Копија на пејачката: Неда Украден се соблече во бикини, но кога ќе ја видите нејзината ќерка во костим за капење ќе занемете (ФОТО)

Една од легендарните пејачки на овие простори Неда Украден важи за пејачка која се уште изгледа како во младите денови.

Пејачката пред неколку денови објави фотографии од плажа во костим за капење позирајќи на 68 години со што ги урна сите гласини во врска со нејзиниот изглед.

Пејачката сепак покрај кариерата и витката става е најгорда на својата ќерка и нејзиното семејство.

Јелена Билбија Миновиќ има три деца и е среќно мажена, а доказ за блискоста со нејзината мајка е тоа дека Неда живее заедно со нејзината ќерка и зет во заеднички стан.

Svadba, svadba… ???

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80) on

✌#hvarskidani #family #love #hvar

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80) on

??❤?

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80) on

loading...

Најнови вести