среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 70
Во живо

Изјава на Мицкоски по средба со пазарџиите

home Познати

Копија на мама: Вака изгледа ќерката на славната пејачка Ивана

Копија на мама: Вака изгледа ќерката на славната пејачка Ивана

Некогашната пејачка на групата „Негатив“, Ивана Петерс важи за некој кој не го привлкува вниманието благодарение на приватниот живот.

На социјалните мрежи нема проблме да се покаже во секојдневно издание и да покаже дека води нормален живот.

Овојпат, Ивана на својот Инстаграм сподели фотографија со нејзината ќерка.

Ивана сподели „селфи“ со нејзината ќерка, а двете имаа идентична фризура. На фотографијата се гледа мајката и ќерката многу личат.

 

View this post on Instagram

 

#thoseeyes moja ljubav??? #pumpkin

A post shared by Ivana (@ivanapeters) on

Локални избори 2021