среда, 18. мај 2022. Вести денес: 188
home Познати

Копии: Ова се братот и сестрата на Ајшеѓул, а добро погледнете ја сестра и (ФОТО)

Актерката Бурчин Терзиоглу или попозната како Ајшеѓул од турската серија „Мојот син“ полека почнува да станува една од омилените ликови кај љубителите на турските серии.
Копии: Ова се братот и сестрата на Ајшеѓул, а добро погледнете ја сестра и (ФОТО)

Бурчин е поразлична од останатите дами, па наместо да го покажува своето тело во костим за капење, таа преферира лудории на вода, односно ги сака водените спортови на кои е комплетно предадена за време на летниот период.

Таа има сестра Букет и брат Булент Терзиоглу, а како изгледаат нејзиниот брат и сестра погледнете во продолжение.

Најнови вести

Коронавирус