петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 155
home Познати

Конор Мекгрегор во кревет со друга жена – сите се прашуваат дали е тоа навистина тој (ВИДЕО)

Конор Мекгрегор во кревет со друга жена – сите се прашуваат дали е тоа навистина тој (ВИДЕО)

На интернет се појави видео снимка која што буквално го запали интернетот.

Клучното прашање е дали на него е Конор Мекгрегор.

Маж на снимка навистина премногу наликува на ирскиот ММА борец, многумина се и сигурни дека тоа е тој 100 проценти, а лежи во кревет покрај жена која не е неговата сопруга Ди Девлин.

Коронавирус