четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 145
home Познати

Конечно секоја девојка може да ја ископира – Карлеуша се појави без грам шминка, на себе имаше нешто што го имаат сите во орманот (ФОТО)

Конечно секоја девојка може да ја ископира – Карлеуша се појави без грам шминка, на себе имаше нешто што го имаат сите во орманот (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша претходниве денови предизвика лавина на реакции во јавноста поради луксузниот одмор во Дубаи, но откако се врати веднаш се фати за работа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


Имено таа од студиото на „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија со фановите, а на истата е со кандидатите чиј ментор е токму таа и пејачката Мира Шкориќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Она што го коментираат фановите е нејзиниот секојдневен стил кој може да го ископира секоја девојка.

Станува збор за небесно сини тренерки кои ги носеше пејачката, на главата имаше капче, додека на нозете крем патики.

Исто така неизбежен дел од стајлингот на пејачката беше и крем чантата преку рамо на која немаше видливи аблеми.

Коронавирус