вторник, 9. март 2021. Вести денес: 19
home Познати

Конечно и тој се огласи: Вељко како глава на семејството Ражнатовиќ имаше само едно да му порача на Богдан, не ја заборави ни Цеца!

Конечно и тој се огласи: Вељко како глава на семејството Ражнатовиќ имаше само едно да му порача на Богдан, не ја заборави ни Цеца!

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца Ражнатовиќ јавно откри што мисли за врската на неговата мајка со Богдан Срејовиќ.

Иако, Цеца не сакаше да го коментира својот приватен живот, Вељко истакна дека е многу среќен поради неа.

„Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некој. Го прифатив тој човек, мене најважно ми е да ја сака“, изјави Вељко.

Тој не крие дека му е тешко што пораснал без татко, но не може да ја одмазди смртта на Аркан.

„Тагувам за татко ми, но не можам да се одмаздам на убијците бидејќи морам да мислам на семејството“, изјави Ражнатовиќ за Хит Информер.

Што се однесува до евентуална свадба на Цеца, тој вели:

„Време е мајка ми повторно да се омажи“.

Потсетуваме, неодамна папараците ја уловија Цеца со нејзиното ново момче, но таа не сакаше да ги коментира написите. Богдан и пејачката се запознале на роденден.

Најнови вести

Коронавирус