понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 79
home Познати

КОНЕЧНО БЛЕСНА ПРСТЕН НА НЕЈЗИНАТА РАКА! Кија пресреќна: „Осум години го чекав ова“ (ФОТО)

КОНЕЧНО БЛЕСНА ПРСТЕН НА НЕЈЗИНАТА РАКА! Кија пресреќна: „Осум години го чекав ова“ (ФОТО)

Ријалити ѕвездата и пејачка, Кија Коцкар е активна на социјалните мрежи и често со своите следбеници споделува што се случува во нејзиниот приватен живот.

Кија со години сака прстен, а сега се пофали дека си го купила. Пејачката реши да се воодушеви со парче накит во овие студени дождливи денови.

Го покажа шарениот прстен кој блескаше на нејзината рака.

-Овој прстен го посакував и чекав осум години и денеска сама го купив – напишала Кија на својот Инстаграм профил.

Коронавирус