среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Кому мајката на Јелена Карлеуша ќе му го остави имотот?

Кому мајката на Јелена Карлеуша ќе му го остави имотот?

Мајката на Јелена Карлеуша која почина пред неколку денови немала големо богатство на нејзино име. Таа поседувала куќа во која живеела и која ќе биде предмет на тестаментот кој наскоро ќе биде отворен.

Како што тврдат пријателите на Дивна, таа сакала куќата да им ја остави на внуките Атина и Ника за да имаат спомен од бабата, бидејќи била свесна дека Јелена и Душко доволно имаат заработено.

Најнови вести

Коронавирус