понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 102
home Познати

Комплименти од сите страни: Емили покажа како изгледа со кратка коса, па ги воодушеви сите (ФОТО)

Комплименти од сите страни: Емили покажа како изгледа со кратка коса, па ги воодушеви сите (ФОТО)

Манекенката Емили Ратајковски со години ја негува долгата коса и до сега не направила драстична промена во изгледот.

Но, како и останатите славни дами, понекогаш сака барем самата себе да се види во различно светло.

На Инстаграм многу се коментира за нејзината последна фотографија со која се пофали.

Манекенката објави издание од себеси со кратка залижана коса. Облекла класично машко одело и почнаа комплиментите.

 

View this post on Instagram

 

@renellaice

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Најнови вести

Коронавирус