понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Комичарката јавно му се заблагодари на својот сопруг што ја задоволува во кревет

Комичарката јавно му се заблагодари на својот сопруг што ја задоволува во кревет

Комичарката Ејми Шумер јавно му се заблагодари на сопругот Крис Фишер што сексуално ја задоволува.

Нејзината нова комедија „I Feel Pretty“ беше повод за актерката да продефилира на црвениот тепих во Лос Анџелес и шармантно да му се заблагодари на својот сопруг за реализацијата на овој проект.

-Сакам да му се заблагодарам на Крис кој вечерва е со мене. Те сакам. И благодарам што имаш секс со мене. И Благодарам што и ти ме сакаш, изјави Шумер.

Таа посочи дека освен што ужива во сексот со својот сопруг, ужива и во храна, вежбање и од ништо не се исцрпува.

Најнови вести

Коронавирус