сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 86
home Познати

Коментаторот кој жестоко го бодреше Вардар, се врати во Македонија: Со бремената сопруга ужива во Охрид (ФОТО)

Коментаторот кој жестоко го бодреше Вардар, се врати во Македонија: Со бремената сопруга ужива во Охрид (ФОТО)

Еден од двајцата коментатори од Арена во кои се вљуби македонската публика, поради фактот што жeстоко го бодреа РК Вардар во Лигата на шампиони, повторно се врати во Македонија.

Тој го посети македонскиот бисер Охрид, а на својот Фејсбук сподели фотографија од Свети Наум и откри мала тајна.

Токму тука на Свети Наум, Стевановиќ ја побарал за жена својата сегашна сопруга.

Коронавирус