недела, 5. декември 2021. Вести денес: 98
home Познати

Коментаторот кои стана дел од „Вардаровата бајка“ заљубен до уши- никако да се одвои од убавата сопруга во чии прегратки е секојдневно

Коментаторот кои стана дел од „Вардаровата бајка“ заљубен до уши- никако да се одвои од убавата сопруга во чии прегратки е секојдневно

Импресиите на македонската спортска јавност полека стивнуваат откако пред неполни две недели Вардар стана европски шампион по втор пат.

Освен ракометните херои едни кои исто така беа дел од ракометната бајка беа и коментаторите на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на Шампионите.

Еден од двата коментатори Стеван Стевановиќ не крие дека е заљубен во својата сопруга а често е дел од неговите фотографии на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanja Stevanovic ex Ciric (@njanja_989) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanja Stevanovic ex Ciric (@njanja_989) on

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️

A post shared by Stevan Stevanović (@stevanmbs1) on

Парот по фотографиите на социјалните мрежи може да се заклучи дека е одамна заедно и се меѓусебна голема поддршка.

 

View this post on Instagram

 

☀️

A post shared by Stevan Stevanović (@stevanmbs1) on

 

View this post on Instagram

 

Petak!!! ?

A post shared by Stevan Stevanović (@stevanmbs1) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Stevan Stevanović (@stevanmbs1) on

 

View this post on Instagram

 

Amazing Amalfi coast 🙂 #honeymoon wife&husband

A post shared by Stevan Stevanović (@stevanmbs1) on

Коронавирус