вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 4
home Познати

Кој вели дека Цеца стално седи дома за време на коронавирусот: Еве каде е фатена пејачката среде ноќ (ФОТО)

Кој вели дека Цеца стално седи дома за време на коронавирусот: Еве каде е фатена пејачката среде ноќ (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ со последната видео снимка буквално ги запали фановите на својот Инстаграм профил.

Имено Цеца одела како на модна писта на видеото кое го објави на „стори“ на својот Инстаграм профил.

За оваа прилика низ улиците на Белград таа носела кафеав фустан истакнувајќи ги своите атрибути на себе.

Несомнено пофалните  коментари по снименото видео сами по себе се нижеа.

Коронавирус