петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 148
home Познати

„Кој среќник си ти“: Раперката Карди Би ја крена ногата и покажа каде го истетовирала името на сопругот (ФОТО)

„Кој среќник си ти“: Раперката Карди Би ја крена ногата и покажа каде го истетовирала името на сопругот (ФОТО)

Раперката Карди Би има нова тетоважа, а ја откри нејзиниот сопруг на кого таа му се пофали преку видео повик.

Карди на страничниот дел од ногата го истетовирала неговото име, а тетоважата за време на нивниот разговор му ја покажала дигајќи ја ногата пред веб камерата.

Тој копирајќи го моментот кога таа ја кренала ногата и порача дека едвај чека да дојде дома преку својот Инстаграм профил.

„Каков си ти среќник“, му порачаа дел од фановите.

 

View this post on Instagram

 

CANT WAIT TO GET HOME ???

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on