сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 56
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

„Кој среќник си ти“: Раперката Карди Би ја крена ногата и покажа каде го истетовирала името на сопругот (ФОТО)

„Кој среќник си ти“: Раперката Карди Би ја крена ногата и покажа каде го истетовирала името на сопругот (ФОТО)

Раперката Карди Би има нова тетоважа, а ја откри нејзиниот сопруг на кого таа му се пофали преку видео повик.

Карди на страничниот дел од ногата го истетовирала неговото име, а тетоважата за време на нивниот разговор му ја покажала дигајќи ја ногата пред веб камерата.

Тој копирајќи го моментот кога таа ја кренала ногата и порача дека едвај чека да дојде дома преку својот Инстаграм профил.

„Каков си ти среќник“, му порачаа дел од фановите.

 

View this post on Instagram

 

CANT WAIT TO GET HOME 👅👅👅

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on