среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 136
home Познати

Кој не би посакал ваква обожавателка: На задникот го истетовирала ликот на познатиот српски актер (ФОТО)

Кој не би посакал ваква обожавателка: На задникот го истетовирала ликот на познатиот српски актер (ФОТО)

Секоја позната личност би секала вкава обожавателка. Имено една згодна девојка го истетовирала ликот на познатиот актер Милош Биковиќ на нејзиниот задник.

Актерот сликата ја објави на социјалните мрежи и напиша:

-Добро поминав. Голем поздрав до девојката што го направи ова, а и за мајсторот го работел.

Коронавирус