петок, 30. септември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Кој е згодниот фраер кој ги шета кучињата на Меган додека принцот Хари е во Англија – жените буквално полудеа откако го видоа таму долу (ФОТО)

Кој е згодниот фраер кој ги шета кучињата на Меган додека принцот Хари е во Англија – жените буквално полудеа откако го видоа таму долу (ФОТО)

Принцот Хари во неделата се врати во Велика Британија прв пат откако со Меган се отселија заедно со својот син Арчи во САД.

Имено неговото враќање дома е погребот на својот дедо, принцот Филип кој почина на 99 години, а истиот ќе се одржи во сабота на 17 април. Принцот во Лондон допатувал сам додека Меган останала дома со синот во Санта Барбара.

И додека Хари е далеку од својот дом, нивните две кучиња ги шеташе згоден фраер кој го привлече вниманието на сите жени во светот.

Станува збор за телохранител кој е ангажиран за парот во САД, а иако го привлече вниманието на папараците, неговиот идентитет се уште не е познат како и неговиот љубовен статус за кој се заинтересираа многу девојки особено откако го видоа во секси кратки шорцеви на себе.

Најнови вести

Коронавирус