петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 122
home Познати

КОЈ БИ РЕКОЛ! НОВАТА ФОТОГРАФИЈА НА НИКОЛИЈА И РЕЉА ЈА ИЗНЕНАДИ ЈАВНОСТА: Долго време ја чуваа својата приватност! (ФОТО)

КОЈ БИ РЕКОЛ! НОВАТА ФОТОГРАФИЈА НА НИКОЛИЈА И РЕЉА ЈА ИЗНЕНАДИ ЈАВНОСТА: Долго време ја чуваа својата приватност! (ФОТО)

Добија уште едно дете, ја чуваат приватноста и се заљубени еден во друг како и првиот ден.

Пејачката Николија Јовановиќ се породи пред еден месец, а на свет донесе уште едно девојче.

Она што зачуди многумина е дека пејачката брзо успеа да си ја врати фигурата, па изгледа феноменално судејќи по фотографиите на социјалните мрежи.

Денес, нејзиниот невенчан сопруг Реља Поповиќ објави заедничка фотографија од теретана, и покажа како пејачката успеала толку брзо со она што многу жени се обидуваат да го направат со месеци.

Инаку, Реља и Николија важат за еден од најубавите парови на српската естрада, а се обидуваат да ја сочуваат приватноста од очите на јавноста.

Најнови вести